İstiklal Mah. İkieylül Cad. Esnaf Sarayı Kat:3 No:288 ESKİŞEHİR

Eskişehir Bilgisayar Format

Image

Eskişehir Bilgisayar Format Hizmeti

Bilgisayar Format nedir nasıl yapılır?

Masaüstü bilgisayar, laptop bilgisayar, dizüstü bilgisayar ya da notebook bilgisayar sahibiyseniz Ve bilgisayarınız artık eskisi gibi verimli çalışmıyor, mavi ekranla donup kalıyorsa. Bilgisayarınız açılmayacak duruma geldiyse ve bilgisayarın tüm sistem dosyalarına zarar geldiyse artık format zamanı gelmiş demektir.

Tıpkı format atmak gibi bilgisayarın bakımı da teknik servislere yaptırılmalıdır. Bilgisayara bakım yaptırmak demek diskinize bakım yaptırmak demektir. Çünkü windows tan ne kadar kırık dosya, işe yaramaz bilgi silerseniz disk o kadar rahatlar. Eskişehir'de faaliyet gösteren Formateskişehir Bilgisayar olarak bilgisayar bakım ve format hizmetini özenle yerine getiriyoruz.

İşletim sistemi kurulumu ve güncellenmesi, mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri, donanım güncellemesi, bilgilerin otomatik CD, DVD, USB ve hard disk gibi kaynaklara yedeklenmesi ayarı, virüs taraması ve program güncellemeleri, upgrade işlemleri, network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı kurulumu ve desteği, Formateskişehir Bilgisayar'ın bu alandaki hizmetlerinden sadece birkaçı. Yıllardır birlikte çalıştığımız tecrübeli ve uzman teknisyenlerimiz, isterseniz evinizde ve işyerinizde, dilerseniz modern teknik servisimizde, bakım ve format konusunda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri size sunmaya hazır.

Teknik servisteki uzman teknisyenlerimiz sizlere çözümü kısa sürede sunacaklardır. Kullanıcı tarafından istenilen bütün programlar lisanslı tedarik edilip ücretsiz kurulur. İşletim sistemleri, Office, Autocad, photoshop, Virüs programları vb. binlercesi…

Formateskişehir in vermiş olduğu başlıca hizmetler :

- İşletim sistemi kurulumu (Format)
- Virüs temizleme
- Data kurtarma (Fiziksel zarar görmeyen Harddisk)
- Modem kurulumu
- Network (Ağ) kurulumu
- Mail kurulumu
- Yazıcı kurulumu
- Bilgisayar kasası temizliği
- Notebook fan temizliği
- Notebook fan değişimi
- Arıza tespiti
- Diğer bilgisayar sorunları