İstiklal Mah. İkieylül Cad. Esnaf Sarayı Kat:3 No:288 ESKİŞEHİR

Cd - Dvd Çoğaltım Kopyalama

Image

CD / DVD ÇOĞALTIM DUPLICATION

Eskişehir CD Çoğaltım Hizmeti

Çoklu kayıt imkanına sahip cihazlarımızla yüksek adetli cd çoğaltabilme kapasitesi, Teslim tarihinde iş bitimi garantisi, CD-ROM, CD-XA, Audio CD, Video CD, CD-Photo formatlarda kayıt imkanı sunmaktayız.

Eskişehir DVD Çoğaltım Hizmeti

Cd ve dvd çoğaltım İşlemi bir master yardımı ile veri olmadan yapılabilmektedir. Formateskişehir Cd-R ve Dvd-R Baskı Yapmakta ve Baskılı Cd ve Baskılı dvd'leri duplicatorler yardımı ile cd çoğaltımı ve dvd çoğaltımı yapmaktadır.

Duplication (CD Çoğaltım):CD Recorder' lar ile kaydedilebilir CD' lere yakma (burn) yöntemiyle yapılan CD çoğaltım şeklidir.

CD / DVD üzeri baskı çeşitleri

5 Renk serigraf baskı:
CD/ DVD'lerin üzerine dogrudan uygulanan baski yöntemidir. CD-DVD baski konusunda Dünya'da en yaygin olarak kullanilan yöntemdir. Bize iletilen üstbaski çalismasindan renk ayrimi ile film elde edilir. Bu filmlerden, baskida kullanilacak ipek kaliplar üretilir. Herbir renk için ayri bir ipek kalip hazirlanarak makinaya baglanir ve hassas ayarlar yapilirak tam otomatik makina tarafindan cd üzerine baski yapilir. Bes renge kadar baski yapilabilir. Kullanilan makine yüksek hassasiyette baski kabiliyetine haizdir.

Baski Tipleri CMYK ve Pantone olmak üzere 2 adettir.

CMYK Baski, resim tarzi baskilarda kullanilan ve dört ana rengin üst üste basilmasiyla istenen görünümün elde edildigi baski seklidir. Istenirse Beyaz, zemin atilarak baskinin kagitta göründügüne yakin bir görünüm elde edilebilecegi gibi Beyaz zemin basilmaksizin daha parlak ve alimli bir görüntüde elde edilebilir. Tercih tamamen kisisel zevke baglidir.

Pantone Baski, kurumsal renkler ya da logo tarzi baskilarda renk karisiminin hazirlanmasi suretiyle uygulanan baski yöntemidir.

Sticker (Etiket) Baskı

Düsük adetli siparislerde özel hazirlanmis etiketler üzerine inkjet-lazer ile yapilan baski yöntemidir. Daha sonra bu etiketler çikartilarak CD-DVD üzerine yapistirilir.

Formateskişehir in vermiş olduğu başlıca hizmetler :

- İşletim sistemi kurulumu (Format)
- Virüs temizleme
- Data kurtarma (Fiziksel zarar görmeyen Harddisk)
- Modem kurulumu
- Network (Ağ) kurulumu
- Mail kurulumu
- Yazıcı kurulumu
- Bilgisayar kasası temizliği
- Notebook fan temizliği
- Notebook fan değişimi
- Arıza tespiti
- Diğer bilgisayar sorunları