İstiklal Mah. İkieylül Cad. Esnaf Sarayı Kat:3 No:288 ESKİŞEHİR

Eskişehir Tablet Tamiri

Image

Eskişehir Tablet Tamir Onarım Yazılım Hizmeti

Günümüzün vazgeçilmezi haline gelmiş olan Tablet PC Pazarı, satışlarına paralel olarak tamir ihtiyacınıda beraberinde getirmiştir. Pazardaki boşluğu fark edip Notebook Tamiri ve Servisi branşını tercih ederek kurulan Formateskişehir tablet PC pazarında da branşında profosyonelleşme adımları atmaya başlamıştır.

Eskişehir'de ve Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine Tablet Servisi Hizmeti vermekteyiz. Türkiye'nin her yerinden Tabletinizi ücretsiz olarak anlaşmalı kargo firmamız ile bize ulaştırabilirsiniz. Uygun tamir ve servis ücretlerimiz ile onarım onayınızı aldıktan sonra Tabletinizi yine ücretsiz olarak kargolayıp siz değerli müşterilerimize güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Tablet tamiri ve tablet servisi konularında uzman teknik ekibimiz sizlere en hızlı şekilde arızalı tabletinize doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir. Uzman Teknik servisimizde her marka ve model tablet için garantili; bakım, tamir, servis, güncelleme ve onarım ve hizmetleri verilmektedir. Tablet servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 7 iş günü olarak gerçekleşmektedir.

Müşteri memnuniyetini herzaman üst seviyede tutan Formateskişehir kazandığı tecrübe birikimi ile daha uzun yıllar müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.sektörün ilklerinden olarak kendini sürekli yenilemiş teknojik alt yapısını sürekli güncel tutmuştur. Sorunsuz, Hızlı ve Ekonomik Teknik Servis İçin Doğru Yerdesiniz.

Tablet Ekran Tamiri & Onarımı

Kırılan tablet ekranlarınız, piyasanın yanı sıra, en uygun fiyat garantisi ve orjinal ekranlar ile tamir edilmektedir. Tablet ekranlarınız marka ve model fark etmeksizin firmamız tarafından değiştirilmektedir. Yapılan değişimler de cihazlara takılan ekranlar orjinal olduğu için, hiç bir şekilde görüntü de kayma ve benzeri problemler ile karşılaşmazsınız, ayrıca bu tarz görüntüde kayma problemlerin de yine firmamız olarak garanti altında bir hizmet almaktasınız.

Tablet Tamir ve Yazılım

Açılmayan tabletler, donan ve yavaş çalışan tabletler için en uygun servis çözümleri ile, 10 senelik tecrübe ile hizmetinizdeyiz.Tablet cihazlarınız da yapılan onarımlar, ekibimiz tarafından 3 ay garanti dahilinde yapılmaktadır. Ayrıca tablet cihazlarınız da oluşan yazılımsal sorunlar da, yine marka ve model fark etmeksizin tüm yazılım işlemleri yapılıp cihazınız en iyi şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Tablet Camı Tamiri

Tabletlerin yoğun olarak zarar gördüğü yerlerden bir tanesidir cam kısmı. Fakat bu bölgenin zarar görmesi sizleri çok üzmemesi gerekmektedir. Sadece cam kısmı bozulan tabletler çalışmaya performans kaybı yaşamdan devam etmektedir. Sadece görüntü bozukluğu olacaktır bunun nedeni ise çatlakların oluşturduğu görüntü bozukluğudur.

Tablet Camı Tamiri İşlemleri Tam Olarak Nedir?

Elimize gelen camı zarar görmüş tabletlerin tamiri hemen hemen çok zor olmayan işlemlerden bir tanesidir. Yaptığımız işlemi kısa bir şekil de sizlere anlatmamız gerekirse; yeni ve uygun tablet camı yedek parçasını temin ettikten sonra tabletimizin eski ve zarar görmüş camını tamamen çıkartıyoruz ve yerine tekniklerine uygun aynı zaman da tablete zarar vermeyecek şekil de yeni camı yerleştiriyoruz.

İşlemim Uzun Sürer mi?

Bu işlem biraz önce anlattığımız gibi bizim için çok zor olmasa da elimiz de sürekli olarak iş olmakta aynı zaman da kurumsal bir firma olduğumuz için bazı prosedürlere sahibiz. İşlerimizi yoğunluğumuza göre sıraya koymaktayız sizlerin işleminizi de sırası geldiğin de elimizde ki tüm imkânları kullanarak en hızlı ve kaliteli şekil de gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı bize teslim etmiş olduğunuz cihazın uzun süredir geri dönmemesinin sizlerin sinirlerinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

Formateskişehir in vermiş olduğu başlıca hizmetler :

- İşletim sistemi kurulumu (Format)
- Virüs temizleme
- Data kurtarma (Fiziksel zarar görmeyen Harddisk)
- Modem kurulumu
- Network (Ağ) kurulumu
- Mail kurulumu
- Yazıcı kurulumu
- Bilgisayar kasası temizliği
- Notebook fan temizliği
- Notebook fan değişimi
- Arıza tespiti
- Diğer bilgisayar sorunları