İstiklal Mah. İkieylül Cad. Esnaf Sarayı Kat:3 No:288 ESKİŞEHİR

Eskişehir Yerinde Bilgisayar Servisi

Image

Eskişehir Yerinde Bilgisayar Tamir ve Format Hizmeti

Bilgisayar Laptop Yerinde Servis Nedir ?

Eğer bilgisayarınız varsa, siz de en az bir kere bilgisayarınızın kasasını sırtlanıp teknik servisin yolunu tutmuşsunuzdur ve bunun ne kadar zor bir iş olduğunun bilincindesinizdir. İşte Bilgisayar Yerinde Servis tam da bu probleme tepki olarak doğmuştur!

Formateskişehir Yerinde Servis hizmeti ile alıştığınız klasik teknik servis mantığının ötesinde, arızaya yerinde müdahale etmeyi esas alan bir sistemdir. Kısacası artık bilgisayarınızı sırtlanıp yollara düşmenize gerek kalmadı, biz size geliyoruz. Ekonomik, etkili ve hızlı bir şekilde arızalı cihazlarınızı ya yerinde onarıyoruz ya da gerekirse servis merkezimize götürüp onardıktan sonra evinize kadar teslim ediyoruz. Üstelik sandığınız gibi yüksek fiyatlara değil!

Kısacası, bilgisayar sorunlarınız için ekonomik ve etkili bir çözüm olan Yerinde Servis bir telefon uzağınızda. Telefonlarımızdan arayarak yada whatsapp aracılığı ile bize ulaşabilir ve Yerinde Servis talebinde bulunabilirsiniz.

Formateskişehir ile Yerinde Servis Hizmeti İşleyişi Nasıl Oluyor?

Aslına bakılırsa Formateskişehir ‘in Yerinde Servis çalışma prensibi çok basittir. Normal şartlarda kendi imkanlarınızla getirdiğiniz bilgisayarınıza, gelip yerinde müdahale ediyoruz ve gereken durumlarda alıp servis merkezimizde onardıktan sonra tekrar evinize kadar teslim ediyoruz. Telefonlarımızdan arayarak yada whatsapp aracılığı ile bize ulaşan müşterimiz için önce bir arıza kaydı açılır ve telefonda bir ön teşhis yapılır. Bu ön teşhis neticesinde müşterinin de arzusu ile bir randevu saati belirlenir. Belirlenen gün ve saatte müşterinin evinde olan teknisyen, arızaya yerinde müdahale eder. Arızanın yerinde giderilemeyeceği durumlarda bilgisayarı alıp servis merkezine götürür.

Servis merkezinde gerekli işlemleri yapılan bilgisayar yine önceden randevulaşmak suretiyle müşterinin evine kadar götürülüp, kurulumu ve testleri bizzat teknisyen tarafından yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Bu sayede sadece bir telefonla Formateskişehir ile Yerinde Servis hizmetini alan müşterimiz, arızasını en hızlı, etkili ve ekonomik yolla çözmenin keyfini sürer.

Formateskişehir in vermiş olduğu başlıca hizmetler :

- İşletim sistemi kurulumu (Format)
- Virüs temizleme
- Data kurtarma (Fiziksel zarar görmeyen Harddisk)
- Modem kurulumu
- Network (Ağ) kurulumu
- Mail kurulumu
- Yazıcı kurulumu
- Bilgisayar kasası temizliği
- Notebook fan temizliği
- Notebook fan değişimi
- Arıza tespiti
- Diğer bilgisayar sorunları