İstiklal Mah. İkieylül Cad. Esnaf Sarayı Kat:3 No:288 ESKİŞEHİR

Hakkımızda

Formateskişehir Hakkında

Formateskişehir, Eskişehir'in Bilgisayar Format bakım ve tamir onarım servisidir.

Bilgisayarınızda meydana gelebilecek yazılımsal ve donanımsal sorunlar karşısında telaşa kapılmayın, çaresiz kalmayın. Siz de teknik servis konusunda güvenli, hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir bilgisayar bakım onarım firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

2003 Yılından beri Eskişehir de Hizmetinizdeyiz.

FormatEskişehir Servis, bilgisayar sektöründe 17 YIL’dan bu yana faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. İlk kurulduğu günden bu yana Eskişehir’in önde gelen şirketleri ile iş ortaklığı yapıp uzun yılların bize vermiş olduğu deneyimlerini siz müşterilerimizle paylaşmak için teknik servis isteklerinizi beklemektedir.

Müşteri memnuniyeti ilkesi

Formateskişehir Bilgisayar olarak bu kadar uzun süre hizmet vermemizin altında yatan gerçek ; müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinerek, kaliteli hizmetimiz, geniş yelpazeli ve sorunsuz satış ağımız, işlerinde uzman teknik servis elemanlarımız, Eskişehir'in ekonomik koşullarını gözönüne alarak müşterilerimize en verimli ve uygun satış koşullarına ayak uydurabilmemizdir.

Formateskişehir Bilgisayar Servisi nin Vizyonu ve Misyonu

Formateskişehir Bilgisayar olarak biz,siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işimizi en iyi şekilde yaparak uzun yıllar sizlere hizmet etmekten gurur ve kıvanç duyduk. İlerleyen yılarda da sorumluluğumuza sahip çıkarak bu onuru taşımaya devam edeceğiz. Temel ilkemiz müşteri memnuniyeti, güvenilir ve hızlı hizmettir.